תנאי שימוש

פרופ’ מימוני מתחזק את האתר לשימושים של מידע, חינוך ותקשורת. האתר מיועד לגישה ושימוש רק על ידי אזרחים במדינת ישראל.

שום דבר אשר קיים באתר אינו צריך להיות מפורש כהבטחה או שידול לכל מוצר או שימוש בכל דרך מסוימת שאינה מאושרת על ידי החוקים והתקנות במדינה שבה המשתמש נמצא.

תנאי שימוש באתר

גישתך שימושך באתר זה (רופא עיניים) הם כפופים לנושאים הבאים: האתר הזה מעוצב בכדי לספק מידע כללי על ראייה, טיפול בראייה ותיקון ראייה. האתר לא מיועד לספק עצה רפואית. אם אתה חושד שיש לך בעיית ראיה או מצב שדורש תשומת לב רפואית, תתייעץ עם מומחה לטיפול בעיניים (רופא עיניים), מהר ככל האפשר בכדי שייעץ לך על טיפול במצב הספציפי שלך ולצרכים המסוימים שלך.

(1)   המטרה שלנו היא לוודא שהמידע באתר הוא מדויק ועדכני אך פרופ’ מימוני השותפים והקבלנים שלה אינם מתחייבים, מבטיחים, מקבלים אחריות (במפורש או במשתמע) לדיוק או לשלמותו של מידע שכזה.

אנחנו לא נהיה אחראים לכל נזק או פציעה שעשויה להתעורר מהשימוש או ההסתמכות על כל מידע אשר סופק באתר זה או מחוסר היכולת שלך לגשת לאתר.

אנו לא מספקים שום אחראיות כלשהי ולא נהיה אחראים לכל נזק או פגיעה בך, במחשב שלך או רכוש אישי אחר או לנזקים אשר נגרמים על ידי וירוסים שמשפיעים על ציוד המחשב שלך או כל רכוש בחשבון על ידי גישה לאתר שלנו או הורדת כל סוג של חומרים ממנו, מידע, טקסט, תמונות, סרטונים, קול או פריטים אחרים מהאתר

(2)   חלק מהקישורים באתר עשויים להוביל לאתרים שאינם נמצאים תחת השליטה שלנו. ברגע שאתה מבקר באתרים אלו, אתה תעזוב את האתר שלנו ואין לנו כל אחראיות או התחייבות על אתרים אלו בגין החומרים או כל אתר שהוא לא תחת שליטתנו. אתרים חיצוניים אינם מאושרים על ידינו ואנחנו לא עושים שום ייצוג או לוקחים אחראיות על כל החומרים הכלולים בתוך אתרים כאלו בכל אתר חיצוני.

(3)   התנאים הללו של השימוש והשימוש שלך באתר יהיו כפופים ויפורשו בהתאם לחוקים של מדינת ישראל. אם כל תנאי של תנאי השימוש הללו ייחשבו לא חוקיים, יבוטלו או מכל סיבה בלתי ניתנת לעקיפה, ההוראה הזאת תיחשב מבוטלת אך לא תשפיע על התוקף ואפשרות האכיפה של שאר ההוראות.

(4)   בזאת אנחנו מאשרים לך, להעתיק חומרים אשר מפורסמים באתר לשימוש לא מסחרי או פרטי שלך בלבד, סיפוק של כל העתק של החומרים הללו ישמרו את כל זכויות היוצרים וההסתייגויות הכלולות במסמך זה.

(5)   האתר הזה מסופק כשירות למבקרים שלנו. אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק, לשנות או להשלים את התוכן באתר הזה, כל הזמן ובעבור כל סיבה ללא התראה לאף אחד.

(6)   כל התוכן באתר הזה הוא בבעלות פרופ’ מימוני או בשימוש על ידי היתר ספציפי שניתן לנו ולכן מוגן על ידי חוקי זכויות יוצרים ברחבי העולם.

(7)   רפרודוקציה של תמונות וחומר אחר המוגן בזכויות יוצרים. כמו עם כל תמונה, החזקת עותק של תמונה דיגיטלית, לא נותנת זכויות בלתי מוגבלות לשימוש בהן. זכויות היוצרים בעבור תמונה הן בדרך כלל בבעלות היוצר, ורק הבעלים של זכויות היוצרים יכול להעניק אישור להעתיק, להפיץ או להציג בפומבי את התמונה. זה לא חוקי לשחזר תמונות שנלקחו על ידי צלם מקצועי או חומר המוגן בזכויות יוצרים ללא הרשאה של בעל זכויות היוצרים.