הסרת משקפיים ללא ניתוח

האם אפשר באמת לבצע הסרת מהמשקפיים ללא ניתוח?

לאחרונה פונים אליי מטופלים ושואלים אותי אם קיימת אפשרות להיפטר מהמשקפיים או מהעדשות מגע ללא צורך בניתוח. התשובה היא שנכון לכרגע אין אפשרות של הסרת משקפיים ללא ניתוח. יש אנשים שאינם רופאי עיניים ולא עברו שום הסמכה מדעית שטוענים שמסוגלים לעשות זאת עבור אנשים. חשוב להדגיש, אין שום מחקר או טיפה של הוכחות שהדבר הזה אפשרי כיום.

הסרת משקפיים בלייזר ללא ניתוח תרגילי עיניים

 

טיפות שמאפשרות הסרת משקפיים ללא ניתוח

יש כרגע בפיתוח מאוד ראשוני טיפות עיניים שנועדו להחליף את הצורך במשקפיים. מדובר במוצר מאוד ראשוני שנמצא עדיין בשלבים התחלתיים של מחקר ופיתוח ולא הגיע לשוק המסחרי עדיין.

השרלטנים שטוענים שמסוגלים “להסיר משקפיים ללא ניתוח” טוענים כי בעזרת תרגילים יומיים של 15 דקות ביום זה בר ביצוע. שוב, כאמור אין שום הוכחות לכך שזה טיפול אמיתי ואפקטיבי ואנחנו ממליצים לכם להימנע מלשרוף כסף אצל אנשים כאלו.

ארז ש. (יקנעם) משתף על השרלטנות של האנשים האלו:

חיפשתי בגוגל “הסרת משקפיים ללא ניתוח” והגעתי לאתר שבו הבטיחו לי שבאמצעות תרגול יומי של 15 דקות אוכל להיפטר מהמשקפיים. הם חייבו אותי על ההדרכה הראשונית 300 ש”ח וזה לא עשה עבורי כלום.

ארז ש. (יקנעם)

כיום, האלטרנטיבה היחידה למשקפיים הן עדשות מגע או ניתוח להסרת משקפיים בלייזר.

לא קיים כזה דבר “הסרת משקפיים ללא ניתוח”. לא לאבד את כספכם על השטות הזאת.

ממליץ לקרוא עוד אודות הסרת משקפיים בלייזר בדף הייעודי. בנוסף אם אתם שואלים האם קיימים עבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר סיכונים אתם יכולים לקרוא על זה גם במאמר המוקדש באתר רופא עיניים.